İletişime Geçin!

İletişime Geçin!

İletişime Geçin!

Annelik Estetiği - Mommy Makeover

Annelik Estetiği – Mommy Makeover

Hamilelik süreci, vücut deformasyonlarına sebep olması nedeniyle bazen anne adaylarında endişe yaratabilir. Artık endişelerinizi bir kenara bırakabilir ve çocuğunuzu kucağınıza aldıktan kısa bir süre sonra eski görünümünüze kavuşabilirsiniz.

Çarpık Bacak Estetiği

Çarpık Bacak Estetiği

Halk arasında ” çarpık bacak ” olarak adlandırılan bacak eğriliği sorunu kalıcı olarak çözümlendirilmek istenirse, vücudunda yeteri kadar yağ dokusu olan hastalarda, karın ya da bel bölgesindeki yağlardan faydalanılarak, yeteri kadar yağ dokusu yoksa dolgu enjeksiyonları kullanılarak bölgede bir düzenleme yapılır.

El Cerrahisi

El Cerrahisi

Ellerimiz fiziksel işlevinin yanı sıra vücut diliyle iletişimimizde de son derece etkili rol oynayan, çok sayıda kompleks dokunun bir arada ve büyük uyum içinde çalıştığı bir organdır. Elimizin kompleks yapısı nedeniyle hastalıkları ve yaralanmaları da bu özel yapıya uygun olarak detaylı değerlendirme gerektirir.

Kalça - Popo Estetiği

Kalça – Popo Estetiği

Her kadın düzgün görünümlü bir kalçaya sahip olmak ister. Öyle ki bazı kadınların basenlerinin çok geniş olması, estetik açıdan kötü bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle popo bölgesinde yapılacak olan çeşitli cerrahi operasyonlar, daha güzel bir görünüm elde edilmesinde etkili olacaktır.

Karın Germe

Karın Germe

Abdominoplasti olarak da adlandırılan karın germe ameliyatı; orta ve alt karın bölgesinde mevcut fazla yağ ve sarkık haldeki cilt dokusunun alındığı ve karın kaslarının gerilerek sağlamlaştırıldığı bir cerrahi girişimdir.

Kol Germe

Kol üst bölge derisi, özellikle çok kilo alıp verme ve yaşın ilerlemesi ile sarkabilir.

Karın Germe

Liposuction – Yağ Aldırma

Vücutta bölgesel olarak fazla olan yağların cerrahi olarak, kanüllerle çekilmesi işlemine liposuction denir. Bölgesel yağlanma probleminde etkin bir yöntem olup, kesinlikle kilo verme işlemi olarak görülmemelidir. Liposuction işlemi mutlaka hastane ortamında steril şartlarda, plastik cerrahi uzmanı tarafından yapılmalıdır.

Tedaviler İçin İletişime Geçin!

Hemen Arayın!